خانه / پرسشنامه مدیریت / پرسشنامه گزارش اولیا یا معلمین از حس همدلی/ همدردی بچه ها

پرسشنامه گزارش اولیا یا معلمین از حس همدلی/ همدردی بچه ها

پرسشنامه گزارش اولیا یا معلمین از حس همدلی/ همدردی بچه ها

هدف: بررسی احساس همدلی/ همدردی در بچه ها.

نحوه تکمیل: پس از مطالعه هر یک از جملات، گزینه ای را که به بهترین شکل نظر شما را نشان می‌دهد انتخاب کنید.

توضیحات : سوالات پرسشنامه گزارش اولیاء (یا معلمین) از احساس همدلی همدردی بچه ها به صورت پمج گزینه ای طراحی شده و نحوه امتیاز بندی و تفسیر نتایج به صورت کامل تشریح شده است.

پرسشنامه گزارش اولیاء (یا معلمین) از احساس همدلی / همدردی بچه ها دارای ۱۰ سوال و نوع فایل این پرسشنامه Word 2007 میباشد.

روایی و پایایی پرسشنامه گزارش اولیاء (یا معلمین) از احساس همدلی همدردی بچه ها : این پرسشنامه، ترجمه ی یک پرسشنامه استاندارد خارجی است که به زبان فارسی برگردانده شده است. لذا روایی و پایایی این پرسشنامه در ایران مورد بررسی قرار نگرفته و در صورت لزوم، محققان باید نسبت به بررسی روایی و پایایی این پرسشنامه اقدام نمایند. منبع : مقیمی، سید محمد و رمضان، مجید، ۱۳۹۰، پژوهشنامه مدیریت، جلد دوازدهم، انتشارات راه‌دان، تهران.

پرسشنامه گزارش اولیا یا معلمین از حس همدلی/ همدردی بچه ها از کتاب مدیریت آموزشی میباشد. برای پرسشنامه های دیگر مدیریت روی  اینجا  کلیک کنید.

توجه : حق انحصاری انتشار نسخه الکترونیکی پرسشنامه های «پژوهشنامه مدیریت» در اختیار  مدیریت ایران پرسش (سایت www.iran-porsesh.com) می باشد و هرگونه نسخه برداری و بازنشر این آثار پیگرد قانونی خواهد داشت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *