خانه / پرسشنامه مدیریت / مدیریت صنعتی / پرسشنامه عوامل موثر در موفقیت بکارگیری مدیریت کیفیت جامع

پرسشنامه عوامل موثر در موفقیت بکارگیری مدیریت کیفیت جامع

 پرسشنامه عوامل موثر در موفقیت بکارگیری مدیریت کیفیت جامع

هدف پرسشنامه: بررسی عوامل موثر در موفقیت بکارگیری مدیریت کیفیت جامع.

نحوه تکمیل پرسشنامه عوامل موثر در موفقیت بکارگیری مدیریت کیفیت جامع: میزان اهمیت هر یک از عوامل زیر را در اجرای موفقیت آمیز برنامه مدیریت کیفیت جامع مشخص کنید.

توضیحات : سوالات پرسشنامه عوامل موثر در موفقیت بکارگیری مدیریت کیفیت جامعه به صورت ۵  طراحی شده و نحوه امتیاز بندی و تفسیر نتایج به صورت کامل تشریح شده است.

تعداد سوالات این پرسشنامه ۱۴ سوال است و نوع فایل : Word 2007 میباشد.

این پرسشنامه عوامل موثر  در موفقیت  به کارگیری مدیریت کیفیت جامع  را شناسایی کرده و میزان اهمیت  هریک از این عوامل  را تعیین میکند.

مدیران با کیفیت  باید بر روی عواملی  که از اهمیت بیشتری برخوردار است سرمایه گذاری کنند، تا ضمن اجرای اثر بخش سیستم  مدیریت  کیفیت جامع از مزایای به کارگیری  این سیستم در سازمان بهره مند شوند.

روایی و پایایی : پرسشنامه عوامل موثر در موفقیت بکارگیری مدیریت کیفیت جامع، ترجمه ی یک پرسشنامه استاندارد خارجی است که به زبان فارسی برگردانده شده است. لذا روایی و پایایی این پرسشنامه در ایران مورد بررسی قرار نگرفته و در صورت لزوم، محققان باید نسبت به بررسی روایی و پایایی این پرسشنامه اقدام نمایند.

توجه : حق انحصاری انتشار نسخه الکترونیکی پرسشنامه های «پژوهشنامه مدیریت» در اختیار  مدیریت ایران پرسش (سایت www.iran-porsesh.com) می باشد و هرگونه نسخه برداری و بازنشر این آثار پیگرد قانونی خواهد داشت.

برای پرسشنامه های دیگر مدیریت روی  اینجا  کلیک کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *