خانه / پرسشنامه مدیریت / پرسشنامه سیستم پاداش در سازمان کارآفرینانه

پرسشنامه سیستم پاداش در سازمان کارآفرینانه

 پرسشنامه سیستم پاداش در سازمان کارآفرینانه

 

هدف: این پرسشنامه  به وسیله «کورنوال و پرلمن»  برای سنجش سیستم پاداش در سازمان کارآفرینانه طراحی شده است. عبارات ذیل بیانگر میزان حمایت سیستم پاداش از کارآفرینی سازمانی را نشان می‌دهد. این پرسشنامه کمک میکند تا (۱) مشکلات پاداش های سازمان‌ها مورد شناسایی قرارگیرد. (۲) چگونه یک سیستم پاداش بهتر می‌تواند محرکهایی را برای ریسک پذیری، نوآوری در محصولات، خدمات و فرآیندها و همچنین کسب و کارهای مخاطره آمیز درون سازمانی فراهم نماید.

 

نحوه تکمیل: برای ارزیابی عبارات از طیف پنج گانه خیلی کم تا خیلی زیاد استفاده شده است.

 

توضیحات : سوالات این پرسشنامه به صورت ۵ گزینه ای طراحی شده و نحوه امتیاز بندی و تفسیر نتایج به صورت کامل تشریح شده است.

پرسشنامه سیستم پاداش در سازمان کارآفرینانه دارای  ۱۴ سوال و  نوع فایل : Word 2007 می باشد.

 

روایی و پایایی پرسشنامه سیستم پاداش در سازمان کارآفرینانه : این پرسشنامه، ترجمه ی یک پرسشنامه استاندارد خارجی است که به زبان فارسی برگردانده شده است. لذا روایی و پایایی این پرسشنامه در ایران مورد بررسی قرار نگرفته و در صورت لزوم، محققان باید نسبت به بررسی روایی و پایایی این پرسشنامه اقدام نمایند. منبع : مقیمی، سید محمد و رمضان، مجید، ۱۳۹۰، پژوهشنامه مدیریت، جلد دهم، انتشارات راه‌دان، تهران.

 

برای پرسشنامه های دیگر مدیریت در سایت ایران پرسش روی  اینجا  کلیک کنید.

 

توجه : حق انحصاری انتشار نسخه الکترونیکی پرسشنامه های «پژوهشنامه مدیریت» در اختیار  مدیریت ایران پرسش (سایت www.iran-porsesh.com) می باشد و هرگونه نسخه برداری و بازنشر این آثار پیگرد قانونی خواهد داشت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *