پرسشنامه تیم استراتژیک

 پرسشنامه تیم استراتژیک

هدف پرسشنامه تیم استراتژیک: بررسی میزان اثربخشی عملکرد تیم استراتژیک در سازمان.

نحوه تکمیل: میزان موافقت خود را با هر یک از موارد پرسشنامه با توجه به طیف مشخص کنید.

پرسشنامه تیم استراتژیک، سوالات این پرسشنامه به صورت پنج گزینه ای طراحی شده و نحوه امتیاز بندی و تفسیر نتایج به صورت کامل تشریح شده است.

پرسشنامه تیم استراتژیک دارای   ۲۷ سوال استاندارد و نوع فایل : Word 2007 میباشد.

روایی و پایایی : این پرسشنامه، ترجمه ی یک پرسشنامه استاندارد خارجی است که به زبان فارسی برگردانده شده است. لذا روایی و پایایی پرسشنامه تیم استراتژیک در ایران مورد بررسی قرار نگرفته و در صورت لزوم ، محققان باید نسبت به بررسی روایی و پایایی این پرسشنامه اقدام نمایند. منبع : مقیمی

 پرسشنامه تیم استراتژیک از کتاب مدیریت استراتژیک و کارآفرینی میباشد.تیم پژوهشی ما آماده ارائه مشاوره رایگان به شما عزیزان میباشد.به ما ایمیل بزنید در کمترین زمان با شما تماس گرفته میشود.

اعتبار همه ی پژوهش ها علمی امروزه مبتنی بر تجزیه و تحلیل های آماری به کار گرفته شده در آن است.بدین منظور لازم است در انجام تحقیق و مقالات و پایان نامه های علمی، از اطلاعات و دانش تخصصی کارشناسان آماری استفاده گردد.تیم متخصصان با تجربه و آگاه ما در این زمینه ، آمادگی خود را در قبال انجام تحلیل های آماری پروژه های شما و تحقیقات مختلف در اسرع وقت اعلام می نماید.

برای پرسشنامه های دیگر مدیریت روی  اینجا  کلیک کنید.

توجه : حق انحصاری انتشار نسخه الکترونیکی پرسشنامه های «پژوهشنامه مدیریت» در اختیار  مدیریت ایران پرسش (سایت www.iran-porsesh.com) می باشد و هرگونه نسخه برداری و بازنشر این آثار پیگرد قانونی خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *