خانه / پرسشنامه مدیریت / مدیریت استراتژیک و کارآفرینی / پرسشنامه تعیین نیاز به بهبود در حوزه‌های استراتژیک

پرسشنامه تعیین نیاز به بهبود در حوزه‌های استراتژیک

پرسشنامه تعیین نیاز به بهبود در حوزه‌های استراتژیک

هدف: بررسی و تعیین نیاز به بهبود در حوزه‌های استراتژیک.

نحوه تکمیل: پس از مطالعه هر جمله، نظر خود را با توجه به طیف مشخص کنید.

توضیحات : سوالات پرسشنامه تعیین نیاز به بهبود در حوزه‌های استراتژیک به صورت پنج گزینه ای طراحی شده و نحوه امتیاز بندی و تفسیر نتایج به صورت کامل تشریح شده است.

پرسشنامه تعیین نیاز به بهبود در حوزه‌های استراتژیک دارای  ۴۷ سوال و  نوع فایل : Word 2007 میباشد.

روایی و پایایی : این پرسشنامه، ترجمه ی یک پرسشنامه استاندارد خارجی است که به زبان فارسی برگردانده شده است. لذا روایی و پایایی این پرسشنامه در ایران مورد بررسی قرار نگرفته و در صورت لزوم، محققان باید نسبت به بررسی روایی و پایایی این پرسشنامه اقدام نمایند. منبع : مقیمی

اعتبار همه ی پژوهش ها علمی امروزه مبتنی بر تجزیه و تحلیل های آماری به کار گرفته شده در آن است  بدین منظور لازم است در انجام تحقیق و مقالات و پایان نامه های علمی، از اطلاعات و دانش تخصصی کارشناسان آماری استفاده گردد.تیم متخصصان با تجربه و آگاه ما در این زمینه ، آمادگی خود را در قبال انجام تحلیل های آماری پروژه های شما و تحقیقات مختلف در اسرع وقت و با هزینه بسیار مناسب با نرم افزارها مورد نظر شما اعلام می نماید.برای پرسشنامه های دیگر مدیریت روی  اینجا  کلیک کنید.

پرسشنامه تعیین نیاز به بهبود در حوزه‌های استراتژیک از کتاب مدیریت استراتژیک و کارآفرینی میباشد.

توجه : حق انحصاری انتشار نسخه الکترونیکی پرسشنامه های «پژوهشنامه مدیریت» در اختیار  مدیریت ایران پرسش (سایت www.iran-porsesh.com) می باشد و هرگونه نسخه برداری و بازنشر این آثار پیگرد قانونی خواهد داشت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *