خانه / پرسشنامه مدیریت / پرسشنامه تعیین ضریب کارآفرینى مربوط به تأسیس شرکت

پرسشنامه تعیین ضریب کارآفرینى مربوط به تأسیس شرکت

 پرسشنامه تعیین ضریب کارآفرینى مربوط به تأسیس شرکت

 

هدف: این پرسشنامه  برای تعیین ضریب کارآفرینى مربوط به تأسیس شرکت طراحی شده است. کارآفرین کسى است که یک فعالیت تجارى پرمخاطره را با ریسک مشخصى و براى کسب سود بالقوه ایجاد مى کند، توسعه مى دهد و اداره مى کند. ضریب کارآفرینى   (EQ) یک ابزار یادگیرى خود فرمان است. روشى است که یک فرد با آن مى تواند ویژگى هاى شخصى خودش را با ویژگى‌هاى کارآفرینان موفق مقایسه کند.

 

نحوه تکمیل: به خاطر داشته باشید که EQ تست نیست. اگر نتوانستید پاسخ هریک از سؤالات را بدهید، نگران نباشید. شما مى توانید بیاموزید که چگونه کارآفرین شوید. براى کسانى که الگوى نمره گذارى را ترجیح مى دهند، روش زیر، رهنمودهاى دقیقى در پى دارد.

 

توضیحات : سوالات این پرسشنامه به صورت ۲ گزینه ای طراحی شده و نحوه امتیاز بندی و تفسیر نتایج به صورت کامل تشریح شده است.

 

پرسشنامه تعیین ضریب کارآفرینى مربوط به تأسیس شرکت دارای  ۸۲ سوال و  نوع فایل : Word 2007 میباشد.

 

روایی و پایایی پرسشنامه تعیین ضریب کارآفرینى مربوط به تأسیس شرکت : این پرسشنامه، ترجمه ی یک پرسشنامه استاندارد خارجی است که به زبان فارسی برگردانده شده است. لذا روایی و پایایی این پرسشنامه در ایران مورد بررسی قرار نگرفته و در صورت لزوم، محققان باید نسبت به بررسی روایی و پایایی این پرسشنامه اقدام نمایند. منبع : مقیمی، سید محمد و رمضان، مجید، ۱۳۹۰، پژوهشنامه مدیریت، جلد دهم، انتشارات راه‌دان، تهران.

 

برای پرسشنامه های دیگر مدیریت در سایت ایران پرسش روی  اینجا  کلیک کنید.

 

توجه : حق انحصاری انتشار نسخه الکترونیکی پرسشنامه های «پژوهشنامه مدیریت» در اختیار  مدیریت ایران پرسش (سایت www.iran-porsesh.com) می باشد و هرگونه نسخه برداری و بازنشر این آثار پیگرد قانونی خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *