خانه / پرسشنامه محقق ساخته / پرسشنامه تأثیر شرایط محیط بر مشتری مداری و گرایش کارآفرینانه بانک­های خصوصی

پرسشنامه تأثیر شرایط محیط بر مشتری مداری و گرایش کارآفرینانه بانک­های خصوصی

پرسشنامه تأثیر شرایط محیط بر مشتری مداری و گرایش کارآفرینانه بانک­های خصوصی

توضیحات : سوالات پرسشنامه تأثیر شرایط محیط بر مشتری مداری و گرایش کارآفرینانه بانک­های خصوصی به صورت ۵ گزینه ای طراحی شده و نحوه امتیاز بندی و تفسیر نتایج به صورت کامل تشریح شده است.نحوه تکمیل :قابلیت پیش بینی هر یک از موارد را با توجه به طیف مشخص کنید.

پرسشنامه بررسی تأثیر شرایط محیطی بر مشتری مداری و گرایش کارآفرینانه بانکهای خصوصی دارای ۶۶ سوال و نوع فایل : Word 2007 میباشد.

روائی و پایائی : برای تعیین روائی پرسشنامه محقق ساخته ، از روایی صوری یا نمادین استفاده می شود.، بدین ترتیب که پرسشنامه اولیه تنظیم شده، ابتدا در اختیار اساتید و کارشناسان  قرار داده میشود تا در رابطه با روایی پرسشنامه، اینکه سؤالات طرح شده، آنچه را که مد نظر است، اندازه‌گیری می‌کند یا نه؟ اظهار نظر نماید.بعد نظرهای اساتید و کارشناسان در پرسشنامه لحاظ و تغیرات لازم در سؤالات بوجود آمد.

برای بر آورد پایایی پرسشنامه تأثیر شرایط محیط بر مشتری مداری و گرایش کارآفرینانه بانک­های خصوصی از روش آلفای کرونباخ استفاده شده است. بر این اساس مقدار آلفا با لحاظ کردن تعداد پرسشنامه و با استفاده از نرم افزار SPSS،  برای پرسشنامه نتایج بدست می آید.

برای پرسشنامه های دیگر مدیریت در سایت ایران پرسش روی  اینجا  کلیک کنید.

توجه : حق انحصاری انتشار نسخه الکترونیکی پرسشنامه های «پژوهشنامه مدیریت» در اختیار  مدیریت ایران پرسش (سایت www.iran-porsesh.com) می باشد و هرگونه نسخه برداری و بازنشر این آثار پیگرد قانونی خواهد داشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *